Husqvarna 555, 562 XP



IvanHorseman - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 99.169 (?)
30.9.2011 12:20

Já takto děkuji jedinému odborníkovi na Husqvarny, že přináší alespoň takto nové informace o této novince. Já jsem také spokojený uživatel H 353 a 359, proto nechápu poměrně dosti vysokou nevraživo.t na tomto foru vůči této značce. Bohužel je pravdou, že informací o této novince bylo na internetu či Yo.Tu více nežli na oficiálních stránkách. Děkuji za objasnění aktivace Booster funkce.

Ivan

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 30.9.2011 7:24

Radek si pokoj nedá ani déle, pracuje, nekrandá, jen se občas koukne a vidí že p. Husqvarna opět nic neví. Jako vždy. Jen to nic obalí hromadou dohadů a doměnek, případně urážek, polopravd a smyšlenek. Co mne však udivilo opravdu, je fakt, že Husqvarna vyrobila SUPER pily, dala do prodeje pomalu i v té nejmenší vsi v Evropě a na webech stále NIC! Jen doma ve Švédsku má v nabídce 560XP, odtud taky pochází ta mnou zkoušená. Nějaké podivné u "největšího prodejce a výrobce na světě" to je. Jedno se však té "naší" Husqvarna Česko s.r.o. upřít nedá, její jedinečné balamucení zákazníků -...podle sdělení Policie ČR...   jinak zde. Policie ČR se rozhodně bude zabývat prodejem "padělků" a neautorizovaným prodejem HA HA . Přečtěte si pozorně i bod třetí, domníval jsem se že jsme součástí EU, podle HQ ČR asi nikoliv.

Toužebně očekávám model HQ 563 XXP který bude mít k dosažení ještě vyšších hodnot kroutícího momentu pomocnou hřídel se závažím mimo motor.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
IvanHorseman - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 99.169 (?), 30.9.2011 9:55

Já děkuji alespoň tomuto jednomu odborníkovi na Husqvarny, že se podělí s prvními zkušenostmi. Jak jsem se dozvěděl o této nové řadě pil, také jsem hledal informace- bohužel na oficiální stránce Husqvarna cz zatím nic, pouze US a YouTube. Já se jako odborník nepresentuji- jsem pouze spokojeným uživatelem dvou H- 353 a 359, ale trochu mne překvapuje ten urputný postoj proti Husqvarně. Neznám přesná čísla prodejů Hus, Stihl, Dolmar,Solo,... ale Hus a Stihl mají rozdělen větší část prodejního koláče. To jsou všichni ti kupci či provozovatelé tak hloupí, že kupují špatné výrobky? Děkuji za např objasnění aktivace booster funkce u nové AutoTune pily jejím spokojeným uživatelem. Přeji hodně příjemně nařezaných kubíků bez problémů/jak s pilou tak pilčíkem/ a to všem napříč politickým a značkovým spektrem

Ivan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
IvanHorseman - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 99.169 (?), 30.9.2011 12:20

Já takto děkuji jedinému odborníkovi na Husqvarny, že přináší alespoň takto nové informace o této novince. Já jsem také spokojený uživatel H 353 a 359, proto nechápu poměrně dosti vysokou nevraživo.t na tomto foru vůči této značce. Bohužel je pravdou, že informací o této novince bylo na internetu či Yo.Tu více nežli na oficiálních stránkách. Děkuji za objasnění aktivace Booster funkce.

Ivan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.46 (?), 30.9.2011 19:17

Tak dneska dostala 562 zabrat. nejnensi smrk mel 5 kubiku a jeste jsme to rezali na 5 m.  Jinak tohle je nase druha masina. Locset 6F


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.46 (?), 30.9.2011 19:22

Zalezi jak dlouho delas v lese a jak si na tom zdravotne. Ja delal taky s 372 ale zvolil jsem 562 hlavne kvuli vaze. Uz me boli ruce ted resim zanet slach, takze jsem zvolil lehci pilu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdeněk Černoch - (34) - 214.236 (?), 30.9.2011 21:26

trochu jsem hledal na webu a našel jsem specifika nove 372 i když se mi to moc nezdá se stejným obsahem i výkonem jako předchozí model:


372XP X-Torq 20 Technická data:
Zdvihový objem: 4,3 objem válce / 70.7 cm ³
Výkon: 5,5 HP / 3,9 kW
Objem palivové nádrže: 1,62 US pinta / 0,77 l
Objem olejové nádrže: 0,84 US pinta / 0,40 l
Hmotnost bez. řezací zařízení: 13,4 lbs / 6.1 kg

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 109.225 (?), 1.10.2011 8:58

ja som našiel k novej 372 toto

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdeněk Černoch - (34) - 214.236 (?), 1.10.2011 22:12

nevím jestli to tady už někdo dával, ale jede fakt dobře. Další videa zde, zde a zde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 5.10.2011 14:40

Jsem to ještě nepsal, ale když jsem zajížděl pilu = první nádržku nechávám bublat u každé nové pily motor na volnoběh s občasným protůrnutím do maximálky, tak pila bublala skoro +/- 2 hodiny = spotřeba 0,3L za hodinu jede na vzduch  Video zde.

Tady je ještě jedno video s řezáním

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 5.10.2011 15:35

Tady je video rozdělané pily, kde je krásně vidět pajšl a nádherná 3 dílná klikovka, systém odpružení a další detaily.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika