Husqvarna 395 XP - plagiát



andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?)
22.7.2009 10:52
Můžete zkusit kontaktovat prodejce či servis fy Hecht (po dohodě může být i jiný, pokud bude ochoten), díly by měly být totožné. Řezné ústrojí nechte zkontrolovat nejlépe také v servisu.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                  
host - 120.31 (?), 15.6.2009 21:16

V dnešní době když si někdo chce koupit pilu tak má spoustu možností může např. srovnávat a prohlížet na internetu a prodejní síť husqvarny je také dost rozšířená tak si tam může zajít vzít pilu do ruky a vůbec je moře možností a když i pak koupí hq z činy.Tak bych prodejci dal metál a na kupce zavolal Chocholouška. Mimochodem už se těším až na youtube uvidím kanadského dřevorubce s pilou od našich spoluobčanů. (to těm kapitalistům přeju)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 4.138 (?), 22.7.2009 10:20
Dobry den, tak se nam diky tchanovi dostala tato pila taky do ruky, mame s ni ale problem a to ze startovanim, prasklo to startovaci kolecko na kterem je navinuta startovaci snurka, a taky po utazeni retezu tento jde opravdu ztuha, pri porovnani s oreg. husqvarnou co ma otec. Je nejaka sance sehnat toto kolecko popr nejaka rada ohledne retezu?? Dekuji Cizek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 22.7.2009 10:52
Můžete zkusit kontaktovat prodejce či servis fy Hecht (po dohodě může být i jiný, pokud bude ochoten), díly by měly být totožné. Řezné ústrojí nechte zkontrolovat nejlépe také v servisu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 207.251 (?), 3.2.2010 8:29

Já jsem táké plagiát Husquarny 395 XP dostal darem od svého známého lékaře, jako "odměnu" za právní služby (peníze jsem od něj zajisté nechtěl).I onen "skvělý čínský výrobek" kupodivu po nalití různých PHM a nastavení řetězu, tak na třetí zastartování začala kupodivu fungovat, až na jednu podstatnou drobnost-nechce mazat řetěz.Takže prosím nevíte někdo, zda se to dá vůbec spravit nebo nejlépe to bez dalšího hodit do sběru?Děkuji za dobrou radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 50.52 (?), 6.6.2010 10:32

Dobrý den,

Ted si rikam jaky jsem pako a ze bych se mu prosel po zadech, ale pozde cikana honit :(

také jsem naletel a hledal jsem alespon způsob jak minimalizovat finančnmí ztrátu a riziko ohrožení zdraví při práci, obojí způsobené výhodným nákupem pily (ke které mi dal "zadarmo" zbijecku-hajzl)  od zoufaleho cikana, ktereho mi bylo mimochodem jeste lito (-8000). :o(

Pokud jste taky naletěli, našel jsem alespoň tento příspěvek(Byl ve foru o automobilisnu proto jsem ho zkopiroval sem, kde snad bude uzitecny).

já tuto pilu mám taky! a jsem sní docela spokojen. zvuk pěknej, výkon taky dobrej. parametry nejsou jako u pravý 395 xp ale může se to srovnávat s 359 profi. pár věcí mi na ní odešlo ale to byly maličkosti neodbornym zacházením jako kochání atd. jinak tuto pilu mám od září a už se mi zaplatila tak ted už mi vydělává, já nechápu jak to že každý říká jak se to sere ale já nemám s motorem ani zapalováním vůbec problémy prostě je to OK

pár věcí teré jsem si předělal. :

Silnější sirenbloky
přehodit táhlo na plyn
svíčku PAL
50 lištu origoš husgvarna
a matku na filtr.

studená chytá pěkně. na 2 zatáhnutí
tahne suprově

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 174.65 (?), 7.8.2010 17:31

No tatínek to taky dotahl domu,,. too je takovej šunt,. pánovéé.

už od prvního pohledu.. mel jsem strach to nastartovat, aby me třeba píst nevletel do oka.-

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 36.162 (?), 11.3.2011 9:58

zdravim mam takovou pilu doma a jsem sni maximalne spokojeny nedavno jsem rezal dubove drevo o prumeru 1 m a byla jak dracice otec ma znackovou trochu slabsi a nechytal se muzu jen rict ze ji mam 3 roky porezala 35 m dreva a bez problemu. jurca30@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 224.5 (?), 11.3.2011 23:59

Za tři roky 35 m dřeva? Tak to už teda klobouček dolů. To kolikrát nestihnu udělat ani za tři dny. Člověče, to, že se vám nerozpadla jak lego, to je mimořádná klika, ale byl bych opatrný,  počítám, že už bude na hranici životnosti. D. S.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
arciere - (1) - 99.112 (?), 13.3.2011 12:26

Zdravím, také mám tuhle pilu asi 4 roky a s trochou opatrnosti a snahou s ní řezat jde, rozhodně s originálem a podobnýma to srovnat nejde.Jasně vyšší spotřeba hlučnost a kvalita opracování, na dostupnost nd nehledě.Je to o štěstí kolik stroj vydrží, až prostě odejde dám jí klukům na pitvu, aby viděli jak to fungovalo. Holt každý podle svých fin.možností.Mějte se!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 186.8 (?), 13.5.2011 13:06

dobrý den nevíte někdo kde by sa na tu 395 xp daly sehnat náké náhradní díly konkrétně ten černý plast na rukovětí u plynu mam ho prasklý a nemohu ho sehnat     dik standa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika