Husqvarna 365 special odvzdusnovaci ventil nefunguje



Johnny55 - (1) - 17.165 (?) 
1.11.2016 11:34, zobrazeno: 3811x

Zdravím Vás,
chcel by som poprosiť o pomoc, radu, mám HQ 365 Special, a nasledovný problém:
určite (teda všetko tomu naznačuje) mám špatný odvzdušnovací ventil (taká biela rúrka, na ktorú sa napája to zlené koleno...). Pílu vo vysokých otáčkach pridusí no jak sa tlak v nádrži vyrovná, opäť môže ísť do otáčok. vymenil som hadičky, palivový filter, membrány, vyčistený karb aj v ultrazvuku, nastavený v servise, svička nová atď. No a prečo si myslím že je zlý? Lebo pri povolenom víčku nádrže to ide normálne, to znamená že vzduch nasáva cez víčko. Samozrejme som ho aj vymenil za nový ale nejako sa to nezlepšilo. Prechodnosť hadičiek 100% ale ten ventil keď som skúšal ústami aj ako nový tak sa mi nezdal. stále ide dosť "tažko" ho prefuknuť aj keď je nový. Samozrejme viem, ktorým smerom mám fúkať aebo sať cez ten ventil. Vyskúšal som už asi 3x vymeniť za nový, no akonáhle zatvorim nádrž, opakuje sa to aj s novým. Už som aj tú hadičku čo ide z kolena nechal len tak volne.

Neviete či tam nepasuje niečo spolahlivejšie? prípadne iné rady? V nádrži sa tvorí podtlak potom aj ked ventil je novy.

Vopred Ďakujem

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika