Hobby pila



host - 86.135 (?) 
26.9.2017 22:45, zobrazeno: 2402x
Dobry den, potreboval bych do domu benzinovou pilu na kazdorocni porezani nekolika kubiku tvrdeho dreva (stipane metrovky, vetve...) Precetl jsem si tady mnoho prispevku, ale co clovek to nazor a kazdy jiny. To co jeden vychvali, druhy poplive. Takze bych se rad zeptal konkretneji. Chtel bych koupit Stihl 211, ted za 7200. Doporuci mi nekdo v teto cenove relaci neco lepsiho... Jde mi o zivotnost, udrzbu, servis a ovladatelnost. Cetl jsem tady o HQ, Dolmaru, Oleo, Solo a dalsich. Ted zrovna Oleo u Mountfieldu v akci. Diky za Vas nazor a zkusenosti!
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Olše - (44) - 220.242 (?), 28.9.2017 12:16

Mountfieldu se vyhni jdi do MS 211 já mám 181 a drží bez problémů řežu cca 5 plnometrů tvrdýho ročně hlavně ostrý řetěz.

Pokud nemáš brusku doporučuji na broušení Držák pilníku v provedení 2 v 1, 3/8" P, 4 mm, STIHL.

Koupíš i s pilkou u svého prodejce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 36.152 (?), 28.9.2017 20:26
Pily Oleomac nejsou tak spolehlivé jako křoviňáky dané značky, je to spíše dno kvality.Ostatní značky Vám nedají přidanou hodnotu jako stihl, který jediný má výrobek dotažený od začátku do konce-od motoru, přes lištu, po řeťez.Na husqvarnu jsem kupoval jiné řezné soupravy, aby jsem ji dotáhnul do konce, a nový model se vysypal(zeslabená klika, ale záleží na modelu)proto je stihl stále číslem jedna.Mimo těžební pilu stihl mám i malou stihlku-lehká, šikovná,stále produktivní.Ano, ostrý řetěz je základ, hned jsem vzal jeden navíc a v případě nutnosti jen prohodím a po práci je obtáhnu na el.brusce na řetězy, při práci se s tím nezdržuji.Asi na lepší nenarazíte 😉.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika