Elektrická retazová píla Florabest 2000/7



durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?) 
10.3.2008 19:28, zobrazeno: 70024x

Zdravím, tak som dnes zakúpil elektrickú pílu na drevo nemekej značky FLORABEST

je to masívny kus stroja tak niečo píšem z tech údajov,

Príkon - 2000W

rýchlosť retaze - 12,1m/s

hmotnosť (s lištou a retazou) - 5,4 kg

retaz - Oregon 3/8" LoPro.050, pochromovane rezné zuby s minimálnym spetným nárazom.

Lišta - Oregon Double Guard 91 s vodiacou hviezdicou

rozteč retaze - 10 mm

hrúbka retaze - 1,3 mm

Dlžka rezu - 400mm

takže tolko v príbale bol aj olej pre olejovú automatiku mazania retaze. tak už sa teším kedy ju vyskúšam.

a cena bola myslím veľmi dobrá (2490Sk)

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 60.137 (?), 15.3.2008 19:14

Německo? Domnívám se, že značka Florabest je firemní značkou Lidlu a toto zboží se vyrábí v Číně. Lodí putuje do Hamburku a německý Kompernass na to akorát nalepí vlastní značku. Zde ji Lidl prodává za cenu necelé 2000Kč. Tím neříkám, že je to špatný výrobek, ale s nářadím zrovna s Lidlu mám své zkušenosti - v Číně dokáží okopírovat skoro všechno (viz. nedávný případ českého mopedu, který číňani zkopčili včetně ojetého dezénu pneumatik), takže výrobek se jeví ergonomicky výtečný, v této cenové hladině má většinou bezkonkurenční výbavu, ale s tou spolehlivostí to bývá horší. Nicméně Vám přeju, aby Vám pila sloužila k plné spokojenosti, hlavně zbytečně nepřetěžovat (a nezahazovat účtenku:). Cepagis

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 71.59 (?), 18.3.2008 17:17

Pro předchozíh autora - v Číně se dnes vyrábí skoro všechno, pilu jsem si před časem koupil - absolutní spokjenost - bez problémů si poradila i se smrkem, který sundal "kiril" - průměr cca 50 cm. Skvělý je systém napínání řetězu - tím velkým kolečkem na obrázcích - nabroušení drží, výhodná je i rychlobrzda. Porcuji s ní palivové dřevo - samozřejmě t není strj pro profesionální dřevorubce. 

Také se mi sousedi posmívali, že je lepší husqvarna za 10litrů, ale domnívám se, že tento stroj (pod 2000) mi nějakých 5 let vydrží - takže no problem si pak koupit nový. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 18.3.2008 21:53

Zdravím,

no pílu som si kúpil práve preto, čo popisuje autor druhého príspevku, popilit s tým drevo do pece, a občas nejaký shnitý strom s tým vypíliť, čo sa týka kvality výrobkov z obchodu LIDL tak som absolutne spokojný, ešte ani raz ma spoločnosť lidl nesklamala a dokonca som tam nemusel reklamovat ani jeden výrobok a to mám od nich veci ktore používam denne, a viac ako pílu. Ak by som nemal s lidlom dobre skusenosti tak ani od nich nič taketo nekupujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 183.34 (?), 28.10.2010 23:59

Koupil jsem si pilu FLORABEST, používal jsem ji asi půl hod. a přestala fungovat. Reklamoval jsem ji v Lidlu, pilu neopravili a vrátili mi peníze. Jinak jsem s výrobky koupenými v Lidlu spokojený.  J. Saic

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 151.16 (?), 29.10.2010 16:49
Ja som ju kúpil v Lidli v r.2007.Vlani mi naraz prestala ísť.Tak som ju rozobral a zistil že odišiel rozbehový kondenzátor.Keďže som druhý nezohnal, tak som to spojil napriamo a používam ju bez neho-nemá plynulý rozbeh.Ale ten nemá ani veľká karbobrúska MAKITA.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 2.170 (?), 14.7.2015 13:27

Ja som ju tiež kúpil a po 2 hodinách prestala fungovať tak som ju vrátil kúpil som ešte takú istú a tá po hodine prestala fungovať asi to bude ten kondenzátor, ale rozoberať to nebudem aj tak taký kondík nemám a ak ho budem kupovať bude stáť min 5 € a 5€ doprava a kedže je to z Číny tak sa to zase poka... serie takže už ďaľšiu nekúpim nech žije nemecká kvalita Florabest.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika