Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano, je to otázka, začít a "vyučit" se na Hechtu a potom přejít s malou ztrátou na jinou. Opačně, z drahé a kvalitnější přejít k levnější a tím méně kvalitní je známka vývoje...!  Hecht rozhodně špatným výrobkem pro amatérské zahrádkáře a kutily není. Svoji práci si pro ně zastane.  Ale, je na krátký život. Nikde jsem se zde nedozvěděl jaký kdo je majitel šikovný pilista. Na různých diskuzích prodejců, se člověk dozví, že i mezi Stihlaři a Husqarnaři jsou umělci jimž by slušelo nasr..t do ruk než jim dávat motorovou pilu.  Mám Dolmarku i Hechtku včetně Echa a Castorky.  Různého stáří a opotřebení. Ale mám i blízko ochotný servis jež mi tyto posezoně prohlédnou a seřídí. Čtyřhektarový sad a park kolem domu dá všem těmto příležitost k uplatnění. Pravda je, že Hechtku používám při problémovém a pro pilu nebezpečném řezání, Ani na jednu si nestěžuji. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika