Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tenhle krasavec má vibrace takové, že po půl hodině řezání naprosto bezproblémů si cigáro zapálím a pokud si nasadím obyčejné rukavice, pak při řezání o žádných vibracích nevím. Konstrukce je tuhá a pevná.  Má moderní uchycení brzdy, takže se při řezání netřepe, navíc je dobře funkční, filtrace a špinivost filtru minimální a velice dobrá, díky emisím euro 2 při mixu s Husqvarňáckým olejem Low smoke vůbec nečudí. Boční napínání řetězu. Dobře startuje, dobře řeže. Nastavitelné olejové čerpadlo a kovové kartry, nepřehřívá se jak některé maloobjemové plasťáky. Má to výkon 2,3KW a váhu 5,4Kg takže jen o 3 deka více než Husqvarna 450e. Obrovskou nádržku, takže dokáže řezat půl hodiny ve 100% nasazení. Nevím co by kdo chtěl za 4000Kč, já jsem pilu vyzkoušel a za ty peníze jsem velmi spokojen, dostal jsem přesně to, co jsem si zaplatil. Kdo nevěří, ať si pilku koupí, nezruinuje ho to. V lese vás ty 3deka trápit nebudou, tam je spíše problém obratnost, Husqvarna je zkrátka díky madlu obratnější a další neduh při práci v lese je dobíhání řetězu, pila po ubrání plynu ještě chvilku protáčí řetěz a delší dobu dobíhá, tak je potřeba větší opatrnost na to, aby člověk nezavadil dobíhajícím řetězem o nohu, což při odvětvování zdržuje.  Na domácí práce jako řezání na koze, mi max. vyhovuje, jsem za ty prachy spokojen.  Více o této pile popisuji na sousedním foru.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika