Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Sleduji tuto diskuzi a musím k tomu sdělit svou zkušenost. Půjčil jsem sousedovi sekačku Blanici. Chtěl se mi revažovat a vrátil mi více benzínu než spotřeboval. Vrátil mi ho v bílém kanistru od směsi do postřkovače, takže bylo vidět co v něm je. Odlil jsem asi 1/4 a kanistr ukožil do regálu ve tmě. Jednalo se čerstvý benzin. Asi po měsíci jsem se na chalupu vrátil, sekal a chtěl jsem dolít benzin z toho kanistru. Divil jsem se, kolik sajrajtu se na stěnách kanistru vyloučilo. Ten kanistr jsem vzal domů, že ho vyfotím a dám sem. Nějak jsem se k tomu nedostal a nyní jsem na SK. Až se vrátím, jestli ten kanistr ještě bude, tak ho vyfotím. Já do benzinu dávám stabilizátor nebo kupuji Vervu 100, Čas od času přidám do nádrže čistič palivových cest- pro benzin. Něco o tom je na stránkách Stihl, kde v Magazínu Stihl podzim 2016.

FO

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika