Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

A hlavně mě rozčiluje co to tady ten pan Moon vykládá stále o tom míchání staré směsi s tou čerstvou.Ty zbytky z křovinořezu nebo z pily? Tak s tím klidně něco umeju.Kolik bych musel mít strojů, abych míchal 15 litrů směsi?Nejsem blázen, to bych měl do podzimu.Míchám do petky stále čerstvou.A ty na Aljašce to možná dělají podobně, kdy jako základ mají čistý benzin.Nebo berou směs a ta jim nedělá žádný problem.Ti jsou hodně daleko.Nám problem dělá(degraduje olej) a nějaký jeden expert mi to bohudík nerozmluví.Na to mám zase já svého mechnika.Podobně jako mi radí v jiném problemu, abych dával do benzinu pro 4T Hondu stabilizátor.Taky tady píšou lidi, že tam nic 15 let nedávají a nic se neděje.No možná čistí ultrazvukem ten stabilizátor.??

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika