Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Moon, nenadavam vam, ale trepete nezmysly, ktore nie su pravda. 

1. Odkial dočerta viete ako chapem(e) mY biozlozky?  Ked v tom mate guláš, tak laskavo hovorte(=mluvte) iba za seba...

2. Z jakych pramenov ste ziskali informaciu, ze "olovnaté adetivum "  bolo pridavane na mazani ventilu? Jedovate olovnate aditiva boli primiesavane do benzinu ako lacne(=levne) antidetonacne prisady. Nebyt celozivotneho usilia uctyhodneho pana Petersona, tak jedovate olovo by kydali do benzinu petrolejarske firmy dodnes... (To ze olovate prisady maju určitu mazaciu schopnost je znama vec, ale marginalnu, ako sa ukazalo)

3. Kto su tí ospevovani " technici fy Polari a Paramo"?  Maju mená? Zodpovedajuce vzdelanie a pracovne zaradenie? Snad to nie su napr. udrzbari a podobne...

Mohlo by mi byt jedno, co tu blabolite, ale vadi mi, ze vase zjednodusujuce "hospodske" povídačky vedu k poskodzovaniu neinformovanych uzivatelov malych modernych motorcekov. To je to co mi vadí. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika