Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

   Dobré odpoledne pánové. 

   Tak jsem se zeptal techniků fy Polari a Paramo na tzv. biosložky v benzínu. Byl jsem jimi poučen, že biosložky v tom smyslu jak je chápeme mi (náhrada z řepkového oleje) se přidává jen do nafty. Do benzínu se přidává jen ethanol, což je v podstatě líh, který má samozřejmě biologický původ a tento se přidával již za první republiky a to v poměru cca dvacet procent dle oktanového čísla. Důvod je, jak jsem již psal dříve, to že je levný a zvyšuje oktanové číslo. Laicky řečeno jediný rozdíl v benzínu oproti dobám dřívějším je ten, že v něm není olovnaté adetivum, které sloužilo k mazání ventilů, protože staré čtyřdobé motory neměli v hlavách vodítkovinu. V dvoudobých motorech prý nezáleží ani tak na benzínu, jako na kvalitě olejů do nich přidávaných. Ohledně skladování si oba technici stojí na svém a to tak jak jsem popsal v dřívějšim příspěvku. Pánové nijak mi nenadávejte za tyto informace, jen jsem je předal.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika