Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V pořádku. Mě nevěřte, já jsem se ptal jak řeší palivo třeba na Aljašce, když jsou dlouhou dobu odříznuti od možnosti čerpat nové palivo a neznali jsme nikdo odpověď. Tak jsem napsal dotaz přímo výrobci a presentoval jsem jeho odpověď. Je jasné, že nikdo z nás nemá důvod skladovat palivo dlouhou dobu. Samozřejmě mi je naprosto jedno co kdo leje do svých mašinek. Já si leji co uznám za vhodné a předpokládám, že ostatní také. Jestli někdo nechá ve svém stroji dlouho směs a pak rovnou startuje je jen jeho věc. Já třeba ve strojích, které parkuji venku nechávám plnou nádrž, protože jinak by zevnitř zrezla. Ovšem první start po delší době s touto směsí nedělám. Starou směs cca 5 litrů smíchám s 15ti litry čerstvé a tu pak používám do svých mašinek bez obav. Jen můj názor a funguje mi to tak dlouhá leta.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika