Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

opýtam sa vás ináč, koľko poznáte pilčíkov, ktorí merajú injekčnou striekačkou olej do benzínu? neviem ako vy, ale keď som bol dieťa a otec otvoril bandasku, tak zasyčala. vtedy biozložky neboli. to bolo iné syčanie ako dnes? :D tiež vám poviem novinku, používám bandasky od nemrznúcej zmesy, teda podľa vás by som mal mať už píly a krovinorez ko. alebo to na tie staršie stroje neplatí? tam sa nič neupchá? zmes sa neochudobní? 

to ste boli vy, ktorý mi minule tak oponoval a tvrdil, že čínsky piest a valec do píly nikdy? minule som mal o tom debatu s mechanikom, ktorého poznám roky. odpovedal máme originál, máme čínsky drahší, máme tento lacnejší. keď chce niekto čínsky, tak je úplne v pohode, ale treba dávať pomer 1:40 a osobne neodporúčam do profi prevádzky, lebo jeden sa mi po mesiace vrátil zadrený (čo predstavuje cca 500 m3, teda zadrenie po cca 900 metroch), ale ináč sú v pohode. boli ste to vy, ktorý tvrdil, že tam sú vôle a v žiadnom prípade? lebo pri všetkej úcte k vám, k vaším znalostiam, keď v takej veci človek, ktorý mi pozerá do oči a povie toto, tak nemám dôvod mu neveriť a vy budete len táradlo. ak nie a iný mechanik, tak beriem späť.

čistenie palivovej cesty môže znamenať, že to ľudia dajú do nečistej bandasky a nie je to len vecou benzínu a keď si prečítate môj úplne prvý príspevok na túto tému, ta mňa hnevá ako dokážete (nie len vy) urážať ľudí, ktorí majú praktické skúsenosti a sú iné ako tie vaše (nie len vaše). prečítajte si príspevky pána, ktorý sa podpisoval ako HQ257 (tuším) a jemu tiež servisák vytrvalo oponoval a musel mať svoju pravdu, snáď to nie ste vy. 

ináč všimli ste si, že všetci, ktorí tu uviedli, že používajú aj staršiu zmes, tak aj uviedli stroje, aké majú, aby druhých neuviedli do omylu?rovnako sa im dostalo urážok. 

dnes som sa celý večer usmieval. niekto tu zakopal pod čiernu zem karburátor na stihl hobby a celkovo kvalitu píly. povedali mu to v servise. sused celý večer takou malou stihl (skutočne neviem model) rezal drevo. ročne takto 44 m3 napíli (pre dva domy) a tá píla mu ide v pohode. 

ja vás nechcem uraziť ako vy o brzdovej kvapaline, ale kvalitný mechanik nemá čas počas dňa sedieť a písať na nete a otravuju ho este aj doma ľudia a rady od nekvalitneho, by sa mali brat s rezervou. kazdopadne verim, ze sa snazite poradit podla svojho najlepsieho svedomia a vedomia, rovnako ako ja či iní tu napísali podľa svojho vedomia a svedomia svoje vlastné skúsenosti a prax. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika