Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj som zo slovenska hadam ma za to nebudete sekat no dilema hq a stihl kezdi nech si kupi co sa mu lubi nejake 0.1 kilovat hore dole koho to s... e mna vobec hq je jemnejsia je fakt je az mekulinka a ti starsie 372 su vcelku aj dobre ale furt menit av strunu a listi ktore cc vidrzia 100 kubikov je smiesne aspon mne mal som hq aj ked davnejsie a v servise som bol stali zakaznik zapalovanie, mazanie retaze. av struna za par mesiacov no neviem. zo stiliek som mal 361 a 440 a teraz ms 460 verte neverte bez beznich zavad ako startovacia snura a pod sa tie pili nepokazili a tu 460 ozaj chcem zlumpovat a davam jej fakt na p... Ale ona to nechce vzdat a to us par tisic kubikou robneho buka ma za sebou.je to nezmar nech si keca kto co chce viem svoje.viem jej vitikat 2 veci zanasanie filtra ale to je zalezitost 2 minut a este ze je to hranata krabica ale no koho to zaujima hlavne ze slape. a ked ju us polozim na lopatky tak si beriem 461 a to a moze presviecat aj neviem kto viem svoje.chalani tie stihl veci su fakt trocha mohutnejsie ale ma to aj svoju dobru stranku. nezatracujem hq ba naopak minule som pouzival 576 je paradna pekna aj super reze ale obaval bi som to kupit koli spolahlivosti a ze 20 deka hore dole mna to vobec netrapi a vibracia? Chlapi mali traktor v zahrade alebo krovinorez ma ovela vetsie. aspon mne stoho trpnu prsti ale z pili nie sranda vsak. takze kazdi nech si viberie podla gusta. a na jedno ste aj tak zabudli lesu zdar.. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika