Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak to Vám kolego strašně moc přeji a moc mě potěšilo, jak píšete, že padali hlavy. Myslím, že za takové jednání by se měla Husqvarna veřejně omluvit. Jen si zpočítejte kolik času museli majitelé zmetků věnovat běháním po servisech a peněz co stojí takové lítání. Jasně, polámat se může kterákoliv pila, ale tato se lámala každá a oni moc dobře věděli co pustili do světa. Jenže se za každou cenu chtěli vytáhnout před konkurencí s novým typem. Já měl 4x stejnou závadu, 2x to uznali jako reklamaci, ale byl jsem bez pily pokaždé 14 dní a 2x mě tvrdili, že je to mechanickým poškozením. Nakonec jsem dal pilu jinam, záruka nezáruka a tam zjistili, že netěsní karburátor a přisává si vzduch. Problém byl ten, že to občas při startování "koplo" a rozlítla se startovací pružina a plast. Pila se sice opravila, ale já už byl rozhodlej, že zkusím Stihlku. Vadilo mě hlavně praskání zadního silentbloku (2x) a celkově taková uspěchaná konstrukce.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika