Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Huska doplatila, jak jsem přesvědčený, na to že byla pod Elektroluxem, pak se osamostatnila a nyní je pod MTD. Každá taková změna vždy přinese tlak na ekonomické výsledky a s tím související urychlená řešení. Myslím si i že nevychytaná 560 přišla na trh předčasně. O tom svědčí i vaše informace o tom co všechno musel výobce na pile změnit. Poznámka k těm dřevákům. To v HQ nevědí kdo pily užívá? Že to nejsou housle, ale stroj, se kterým se pracuje v lese a že tam nepracují houslisté, ale dřevaři? Víte a také jste vzpomenul sice nevím proč, že mám MS361. Na Slovensku v mém okolí byly samé HQ a Jonsered. Když jsem šel se psem z procházky, tak na cestě profíci nakládali dřevo a měli MS440. Tak jsem se dal jako z kolegiality s nimi dořeči na otázku jak to, že mají Stihl, když kolem vidím damé HQ a JON. Odpověď : My to máme na práci a ne na chození po servisech. Fakt nekecám. Letos jsem zjistil ře obec koupila pilu a křovinořez-STIHL, další dva sousedé-STIHL MS231. Jen jeden koupil před rokem novou HQ tady nevím co za model, protože léta používal HQ. Na podzim jsem ho potkal se starou HQ345. Zeptal jsem se ho proč nepoužívá novou. Prý je to na h.. pila, teplá nejde nastartovat. To jen tak co vidím kolem sebe. Zkušenosti s děním ve firmách po změně majitele jsou osobní.

FO

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika