Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravim tezare... dekuji za uprimnost a rady..bral jsem to tak, ze nikdo se nechce tahat s tezkou krav... a tudiz ani ja ne, proto jsem uvazoval nad 50kubikovou.Tak ze rikate, chce to aspon 60kubikovou, sice trosku tezsi ale katrsmiley.Mel jsem prilezitost si vyzkouset HQ555 velice se mi libi vaha, akcelerace a design.K te 560,mam nutkani ji vyzkouset..pilky jsou to libive... bohuzel me odradila poruchovost.Precetl jsem si nejeden clanek... dokonce stryc od me pritelkyne je vlastnik prodejny HQ.Po konzultaci s nim o 560,mi osobne rekl ze mi tuto pilu nedoporucuje... asi vi o cem mluvi.Radeji at si vyberu ze starsich rad dokonce rekl, ac nerad, ze stihl vydrzi dele.Ze by to bylo tim ze Hq dava pouze jeden pistni krouzek a ma o neco vic otacek??stihl dava dva a mene otacek.Pokud mam dat za pilu takove penize, ocekavam od ni spolehlivost a aby mi vydelavala nejake korunky do penezenky.Ne abych ji mel co dva mesice v servisu, v tom pripade je to minusova investice.Tim netvrdim ze HQ nema kvalitni vyrobky.Jak uz jsem rikal, hodne se mi libi, jen vychytat mouchy.Se stihlkou mam zkusenosti, mam jednu doma uz sest let, zatim bez zadne velke poruchy, jedine co odeslo je olejove cerpadlo..           Mam jeste jeden dotaz, panove je tu nekdo ze zapadni casti republiky?? Drzte mi palce pri vyberu a uspesneho vstupu mezi profikylaugh neni to levna zalezitost, s kurzem a se vsim co k tomu patri cca 50 tisic... coz vam nemusim vykladat. pak uz nezbyva nic jineho nez se vesele pustit do driny a sehnat praci.Preji vam spoustu narezanych kubiku... s pozdravem Lukáš Lesu zdar

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika