Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Stihl který se dlouhou dobu držel staršího provedení AV novými modely srovnal krok a vibrace u některých modelů stejného obsahu jsou dokonce menší než u HQ a jak píšete, po vzoru HQ bude také Stihl kompletně přecházet na Autotune (M-tronic) taky jsem na to zvědav, jak se s tím popasují a hlavně co na to Stihláci co na tento systém nadávají budou říkat pak. Doba kdy profík honil pilu 7-10 let v těžbě a pak ji ještě výhodně prodal je bohužel nenávratně pryč. Pro samovýrobce naštěstí existuje volba profi pily, kde předchozí hoby a farmy dobře sloužili, dnes je to v některých případech (čím dál častějších) totální šrot a tak místo do hobby nebo farmy šáhne výš a jistota spokojeného provozu drasticky vzroste, profík se musí smířit s tím, že bude platit, zisk výrobce je vždy až na prvním místě. Pokud srovnám váhu/výkon a čtu zkušennosti se Stihl 180 vs.181, 361 vs. 362, atd. nepřipadne mi, že by to u Stihl bylo ideální, každopádně na ten M-Tronic jsem zvědavej, už aby to bylo ať se máme na co těšit... angel

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika