Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pán s 80-ti kubíky je trochu mimo :-). Bavíme se tady o profesionální těžbě. Jen pro srovnání, loni v září jsme u nás měli kalamitu a já udělal za jeden den 56kubíků. Měsíčně jsme tam dělali přes 600 kubíků. 560-ku mě do těžby doporučil prodejce. S čistěním žeber válce jsem nikdy problém neměl a že pilu při sevření v řezu prostě "vyrvu" to přiznávám. Jenže Stihlka to na rozdíl od Husqvarny v poho vydrží. Myslím, že se jen potvrzuje co jsem již psal a to, že se 560-ka hodí do prořezávek, nebo na samovýrobu paliva. Samozřejmě, že pokud je sní někdo v těžbě spokojenej, moc mu to přeji. Moje zkušenost s 560-kou je negativní, proto doporučuji 362-ku. A ještě jedna věc. Na Youtube je video 560 versus 362, kde současně přeřezávají kmen. Jednoznačně tam vyhrává 560-ka. Měl jsem možnost toto vyzkoušet než jsem 560-ku prodal. Na obou pilách jsem nabrousil řetězy (3/8") a výsledek byl opačný. Takže na reklamu se opravdu spolehnout nedá.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika