Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

A není to právě o tom, o té váze??? U husqvarny pokud chci 6Kg těžařskou pilu, nabízí se 372XP, 365 nebo 576XP, pokud chci lehkou a obratnou, koupím 550XP nebo 560XP ale musím počítat s tím, že to není pila do těžby ale mrštný vysokootáčkový dravec. Elektronika a vaše výměna řídící jednotky je o tom, jak elektronika pracuje, buď se podělá hned a nebo většinou vydrží (smůla na kus). Výměna pružiny je o délce lišty a typu řetězu 3/8-0,325", jak je nabroušený řetěz a manipulaci (odsekávání a casnování). Odpálené zapalování je nedostatečným chlazením, pokud pilu nečistíte nebo přetěžujete, doporučuje se vyměnit boční kryt, co tento problém řeší. Pilu mám rok a čtyři měsíce a počet oprav 0. Pokáceno a našpalkováno 80 kubíků. Jednoduché srovnání, kupte si Stihl 261 a dělejte s ní práci jako huskou 560XP a uvidíte, že se závady také vyskytnou. Pro samovýrobce je 560 lepší volba než těžká 362. Na prořezávky korun v ovocném sadu používám Stihl MSA 160, na odvětvování v lese Hitachi cs33el (13"0,325), na kácení a krácení slabší hmoty mám 560XP (15" 0,325) a na hovada jsem si koupil Solo 681 (28"3/8), potřeba si umět vybrat vhodný stroj, zatím neplánuju měnit, jsem max. spokojený s každou a pokládám je za to nejlepší v dané třídě. Pokud se vrátím k otázce a srovnání 560 vs. 362, tak co se týče řezání je vítězství jasně na straně Husky, co se týče oprav půl kila hmoty je u pil znát ať už se podíváte do kterékoli kubatůry, větší váha dovoluje robustnější konstrukci.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika