Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Eurotek GC500 za 1 950 Kč mám druhým rokem, pořezal jsem s ní cca 30 kubíků dřeva. Směs dávám jen 1:25, abych se vyhnul deklarovanému zadření, všude jsem o tom už četl. Ovládací prvky nesou znaky čínské výroby (byť pila je uváděna jako z Německa), všechno je tak trošku volné. Nemá antivibrační doplňky.

Zatím ale řeže dobře. S ND je opravdu problém, praskl mi závěr u plnění mazání řetězu a musel jsem si pomoci sám, neseženete. Letos jsem si díky nízké ceně troufnul na řezání pražců a pila to překvapivě ustála. Tedy závěrem, pořídil jsem levnou pilu na pořezání cca 7 kubíků dřeva po rekonstrukci domu a překvapivě dobře slouží dále. Používám ji už jen na řezání "špinavého" dřeva, na lepší mám teď novou pilu Solo 634. A s tou jsem spokojen VELMI.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika