Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

xxx.xxx.176.29 (?), 17.7.2008 1:36

Díky nejen za přání ;-)

Náročný jsem :-) Jde mi spíš o to, že se tady na foru SKS 85 vychvalovala skoro jako špičková profi bruska - to opravdu není. A dále, že by stačilo několik relativně malých úprav a pak by s profi bruskama byla plně srovnatelná.. Jinak jí ale taky chválím a doporučuju.

2 Andy a podobní: Nezapomeň, že umíš brousit. Pokud na stejné brusce bude brousit někdo kdo to neumí, tak mu délka zubu uletí klidně o milimetr. Já pokud brousím podle dorazů, tak se vejdu do cca +- 0,2 Pokud nebudu brousit podle dorazů ale budu si to měřit, tak se vejdu i do +- 0,01 (tahle přesnost ale u řetězu nemá smysl, byla by to jen ztráta času..)   Brousím se zaměřením na stejný úběr = líznutím ubrat jenom nějakou tu stovku a jen výrazně (několik desetin) delší zuby líznout víc. A pilník s vodítkem mám pořád, jako "obtahovací brousek", a na brusku jde řetěz zase až když nestačí jeden tah pilníkem..

2 J.S.: myslím, že hodnotit by se mělo podle současné špičky. Nejen brusky, ale i pily: To co před lety byla špičková profi pila, tak teď je to stejné těžká pila s velkou spotřebou, vibracemi, má na svůj objem malý výkon atd atd. - prostě teď už tomu nejde říkat "špičková profi pila"...   Gl.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika