Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím,

chci se s vámi podělit o zkušenosti s motorovou pilou Einhell BG PC 3735, kterou jsem ve výhodné akci zakoupil v Baumaxu. Pila stála 1990,- Kč. Již delší dobu jsem si vybíral pilu za účelem údržby zahrady a práci kolem domu. Topím plynem, takže palivové dříví nepotřebuji. Na akci jsem narazil na svých služebních cestám na jednom Billboardu. Nějaké nářadí od této značky již doma mám a zatím funguje bez problémů. Zjistil jsem si číslo na servis Einhell a požádal jsem dotyčného pracovníka o pár slov o tomto výrobku. Pán byl velmi vstřícný a podával mi seriózní informace. Tedy mě to tak připadlo. Rozhodnutí tedy padlo a jel jsem si pro ni. Pila je dodávána s demontovanou lištou v úhledné krabici. Na ní je zřetelná pečeť s nápisem „Testováno a kontrolováno v Německu.“ Balení obsahovalo: pilu, demontovanou lištu, řetěz, kryt na lištu, kombi klíč na svíčku a lištu + šroubovák, 95ml motorového oleje, nádobu na míchání paliva, kulatý pilník na broušení řetězu. Sestavení proběhlo bez záludností. Nalil jsem olej, v přiložené nádobě namíchal palivo a šup s ním do pily. Překvapilo mne, že má tento model i seřízení množství oleje na mazání řetězu. Plný očekávání, jak proběhne první start jsem vyšel z garáže na zahradu. Dle návodu jsem 10x nacupoval, vytáhl páčku sytiče a 2x zatáhl za šňůru. Motor krátce naskočil. Páčku sytiče stáhnout a po druhém zatažení za šňůru motor naskočil. Po pár sekundách na zahřátí jsem zmáčl spoušt´plynu a motor přešel do volnoběžných otáček. Motor nijak neškytal a kultivovaně běžel. Několikrát a rychle za sebou jsem zmáčkl plyn. Reakce byly okamžité – jak se říká š el krásně za plynem. Vypínačem jsem motor zhasl a zkoušel jsem, jak chytá zahřátý. Vždy naskočil po prvním drcnutí. Včera jsem začal čistit zahradu. Po zimě mi zůstala na zahradě polámaná trnka. Průměr kmene max. 20 cm. Vzal jsem pilu na ostrý test. Motor chytl bez problémů. Po pár hodinách bylo poklizeno. Pila fungovala bez jakéhokoliv problému. Spálil jsem necelé 4 nádrže. Během řezání jsem musel dvakrát upravit napnutí řetězu. Návod říká, že je to zcela přirozené – řetěz se během provozu natahuje. Je to má první pila. Osobně nemám zkušenosti s pilami jiných značek. Vlastně se učím. Jsem sám zvědavý, jak dlouho bude takto spolehlivě fungovat. Rozhodně ji z dosavadního (ovšem krátkého) testování mohu s klidným srdcem doporučit nenáročnému – rekreačnímu uživateli. Rád vám zde napíšu, jak bude fungovat dál.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika