Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Musím souhlasit, upřímně lituju toho pána co nařeže motorovkou Oleo-Mac těch 30 nebo kolik m3 dřeva za rok.

Při těch vibracích, jaké vykazují motorové pily a křovinořezy Oleo-Mac si ani nedáte lžičku od kafe do pusy.

Vůbec se nedivím, že Oleo-Mac dáva 7 let záruku, protože dobře ví, že se s těmito výrobky nedá pohodlně pracovat, jak by se potom mohly zničit, když se s nimi musí pracovat s přestávkami. Mají úměrně snížené otáčky motorů, aby se nemohly poškodit,

Nechápu výrobní ceny Oleo-Macu když vám k sekačce apod. dá zadarmo Notebook za cca 8 tis. Měl sem motorovou pilu 941 a se slevou mě stála jak husquarna, která by sice měla menší objem motoru, ale řezala by dotedˇ. Jsem rád, že jsem se té pily i pod cenou zbavil.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika