Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také se v nich nevyznámsmiley. Jenom-že, po mé špatné zkušenosti, kdy se mi dva nepřizpůsobivý občané pokoušeli vykrást auto, ve kterém byla profesionální pila, nezbylo nic jiného, než-li koupit nejlevnější pilu, která přeřízne kmen, který leží přes cestu, popř. nařeže špalíky při uvíznutí v bahnité lesní cestě. Jak jsem psal na jiných vláknech, pilu celoročně z auta nevyndavám a pokud mě jí někdo ukradne, nebude mě to tak vadit, jako, kdyby mě ukradl profi pilu, která vydělává peníze.

Shrnu-li charakteristiku této pily. Výborné studené a teplé starty, napíši-li to lidově, je líná i po seřízení na doporučené otáčky motoru, vibrace a hmotnost jsou vyšší. Také, co čekat od pily přes 2 tis. Kč.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika