Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Jak jsem psal, nejsem zastánce jedné zn.,ale už vybírám to nejlepši a hq jsem nevynechával, dal jsem do ni za poslední čtyři roky přes 110000,- tak mě snad nikdo nemůže obvinit ze zaujatosti, kolik Vy jste jim nechal vydělat?Hodnotím vše mimo křoviňáků, když dnes něco kupuji, nekoupím to do týdne, ale jdu do hloubky.Vlastně jsem tam šel jako k prvním.Ale asi takto-stihl 361 neměla konkurenci, u křoviňáků se čekalo už několik let na nějaký motor, stále ho slibovali, dnes už určitě bude, ale stejně měli větší vibrace.Sekání z fronty vynecháme, to je katastrofa, tam snad jen ridery nad 200000,- a už ani ty nemaji externí čerpadlo a servisově jsou složitější než stiga.A jediná jejich letáková propaganda ta je na špici, fakt dobrá.Až budu kupovat další věc, tak k nim opatrně můžu nahlídnout, ale více používat selský rozum, než propagandu z katalogu...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika