Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, můžu potvrdit, že značka Husqvarna už roky ví co chlapy u dřeva potřebují, je pravda, že na spolehlivosti pilky záleží.Já mám doma H-55 od roku 1990 tedy 21 let za tu dobu vyměněna ztvrdlá membrána v karburátoru a pero na startování což je běžné opotřebení ne závada.,jinak celou dobu šlape perfektně, chodím s ní každý rok do lesa na těžbu pro svoji potřebu i když 100 kubíků za rok nespotřebuji jako kolega.Mezi dřevem je i tvrdé dřevo a pila dělá jako, že nic, prostě bez problému, ale musím přiznat, že jiné palivo než od Pap oil neliju.A když dneska vejdu do obchodu Husqvarny, tak vidím, že H-55 se prodává bez problému dodnes, já ji kupoval za 13450 před 21 lety a dnes stojí cca 12000,-..Pokud jsem někoho přesvědčil budu jen rád a doufám, že Vy taky, jinak mám taky H -365 dva roky a to je dravec jak má bejt, můžu taky doporučit.Nechci nijak snižovat kvalitu fy. Stihl sám jsem chtěl nedávno pořídit na slabší drevo   ms 181,ale jsem hluboce přesvědčen svou vlastní zkušeností o kvalitách Husqvarny. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika