Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, jsem jen čtenář, nebyl bych schopen poradit na takové úrovni. Nutnost pořídit něco na řezání dřeva mě donutila koupit motorovou pilu. Moje nejčtenějši téma v té době bylo ohledně koupi levné pily, nebo raději přidat a koupit něco lepšího. Tehdy tam bojoval p. J.S. aby si to každý rozmyslel a uváděl rozdíly v kvalitě a konstrukcích pil. Také tam padlo i kde pilu pořídit a servis se solidním obchodem byl chválen. Byl jsem na vážkách, protože mám pilu jen na dřevo do krbu. Teď mě tento příspěvek dal několik šancí taky něco přidat. Není to pěkné, ale z vaší špatné koupě i reklamace mám radost. Ale ne škodolibou ale radost, že jsem tehdy dal na obecnou radu p J.S. kterému chci veřejně poděkovat. Možná si to ani neuvědomuje ale tehdy to sledovalo jistě hodně takových kteří se rozhodovali. Nemusel jste se dohadovat a prosazovat svůj názor. Dotáhl jste to do konce, že se levné věci nevyplatí u nebezpečné práce. Rozhodl jsem se podle vaších rad a teď vidím jak jsem mohl dopadnout. Další co jsem chtěl přidat je doporučení naslouchat zkušeným. Mě se to vyplatilo a často jsou tady tito ochotní lidé napadáni pro malichernosti. Každý kdo píše takový příspěvek by se měl zamyslet nad tím, zda by to taky dokázal v takové rozmanitosti a odbornosti. Přeji vám pěkné svátky a hodně stejného elánu v novém roce. Děkuji za pozornost K.F. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika