Uchování jablečného moštu bez sterilace



host - 61.187 (?)
30.10.2018 8:55

Petku je potřeba ponořit do kýble se studenou vodou - nejde to, petka plave, nejlépe je dělat to ve dvou - jeden tlačí petku do vody a druhý do ní nalévá hoký mošt naběrečkou přes trychtýř. Po naplnění až po zátku ihned zašroubovat víčko, vytáhnout plnou z vody a hned ponořit a plnit další...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
         
host - 153.50 (?), 27.10.2018 7:39

Dobré ráno, po doplnění mrazáku se letos poprvé snažím uchovat mošt v PET lahvích (před naléváním krátce zahřátý na 75 st. C). Protože v paneláku nemám chladné místo, v komoře je jen cca jen o nějakých 5 stupňů méně než v kuchyni a ve sklepě na zahradě by mě lahve oplesnivěly zajímalo by mě jestli někdo neví při jaké teplotě mošt mrzne, dal bych ho na balkon do polystyrénových beden, nějak bych je musel upravit, aby přes ně neprocházelo světlo. Jinak mě takto tepelně zpracovaný mošt začíná chutnat vice než "syrový".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Petr z H - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (690) - 185.178 (?), 27.10.2018 7:56

Mošt je voda, bez alkoholu. Takže zamrzá při stejné teplotě jako voda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 27.10.2018 9:39

Je tam cukr a pektin, takže hned při nule to nebude, ale rozdíl nebude velký. Jistěže chuť tepelně upraveného moštu je jemnější, není tak drsný. Zahřátí na 75 st. už je jakási slabší pasterace a jistě trvanlivost prodlouží. Záleží na podmínkách a roku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 27.10.2018 10:35

v komoře je jen cca jen o nějakých 5 stupňů méně než v kuchyni 

Mošty steriluji při 80 stupních. Skladovat se pak dají při běžné teplotě ve špajzu skoro neomezeně dlouho.

ve sklepě na zahradě by mě lahve oplesnivěly

Sklo na povrchu nemá proč plesnivět. Plesniví pouze tehdy, kdy láhve pasterujete ve vodě, do níž uteče trocha moštu a jsou pak na povrchu sladké. Očištěné neplesniví.

polystyrénových beden, nějak bych je musel upravit, aby přes ně neprocházelo světlo.

Nemusel. Světlo moštu - obzvlášť pokud ho do roka vypuijete - nevadí

Jinak mě takto tepelně zpracovaný mošt začíná chutnat vice než "syrový".

   Porovnám-li chuť čerstvého a pasterizovaného, tak víc mi chutná samozřejmě čerstvý. Je to otázka vkusu

zajímalo by mě jestli někdo neví při jaké teplotě mošt mrzne

   Zmrznutí záleží na cukernatosti moštu, u nás průměrně při -4 stupních.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 153.50 (?), 30.10.2018 7:27

Děkuji panu Vysloužilovi za komplexní odpověď, jen mám mošt v PET lahvích.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.149 (?), 30.10.2018 7:49

Pak se nemusíte bát mrazu. Petku mráz neroztrhne

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z H - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (690) - 112.187 (?), 30.10.2018 8:11

A můžu se zeptat, jaký je postup pro uchování sterilovaného moštu v PET lahvích? Horký jej tam lít nemůžu, protože se láhve zdeformují. A když jej tam naliji studený, pravděpodobně se zkazí?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 61.187 (?), 30.10.2018 8:55

Petku je potřeba ponořit do kýble se studenou vodou - nejde to, petka plave, nejlépe je dělat to ve dvou - jeden tlačí petku do vody a druhý do ní nalévá hoký mošt naběrečkou přes trychtýř. Po naplnění až po zátku ihned zašroubovat víčko, vytáhnout plnou z vody a hned ponořit a plnit další...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 30.10.2018 13:47

Po vytažení z kýble hodit plnou petku do vany se studenou vodou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marek-TT - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (682) - 235.1 (?), 30.10.2018 13:48

Ja osobne by som horúci mušt do PET fliaš nenalieval, nie sú na to stavané ani mechanicky a ani chemicky. Do PET-iek by som mušt dával jedine zmrazovať. Inak to je asi najšetrnejší spôsob uchovávania, prakticky všetky vitamíny a iné cenné látky ostanú nezničené. Ak pasterizovať, tak do skla. Určite však treba mať čisté fľaše a nové viečka, opakovane použité dobre nedržia. Akú použiť teplotu závisí od toho, ako dlho chcete mušt uchovávať. Ja pasterizujem pri teplote 72-75°C a fľaše vydržia v špajzi zhruba pol roka, v chladničke aj dlhšie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika