Zahradny rebrik



peter2 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (52) - 0.112 (?) 
25.5.2015 13:39, zobrazeno: 6013x

Viete mi poradit kde by som mohol zohnat takyto nejaky rebrik na zber a opilovanie ?

pripadne mate doma nejaky podobny... vyrobeny?

dakujem


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Kudibal - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (130) - 42.216 (?), 27.6.2015 0:07

Zkuste zadat  "Třínohý žebřík Niwaki, 180 cm"  nebo "Třínohý žebřík". Něco podobného fotce  to najde, ale levné to není.

Jinak jsem úplně nepochopil, jaké to má zásadní výhody proti obyčejnému trojdílnému žebříku. Má to stupátka(příčky) daleko od sebe, hůř se na to leze. Ve složeném stavu to zabere víc místa, protože je to dole široké. Stabilita trojnožky taky není nic moc proti čtyřem nohám, ale pravděpodobně je to doháněno právě tím širokým "rozchodem" , který snižuje skladnost.  

V kapitalistické cizině se to prodává v různých velikostech a provedeních, jak je možno zjistit po zadání dotazu na heslo "tripod ladder".

Podobný dotaz byl zde

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 18.68 (?), 27.6.2015 5:48

Rozdíl je to skutečně velký. Když jej dáváte do koruny stromů, tak jen ta jedna stojka tam jde mezi větve hladce, ale normální žebřík ne. Furt něco zavazí. No a skladování není třeba řešit, je to jen ovocnářský žebřík, třeba elektrikáři mají jiný. Ovocnáři na to mají prostory, odkud se berou jen do sadů. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Dave3 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (102) - 220.132 (?), 28.6.2015 11:39

Mám podobný názor, klasický hliníkový žebřík je sice výškově nastavitelný, ale je problém ho postavit tak, aby se nekymácel, a pod stromy ho často dostávám s obtížemi. To klasický dřevěný dvoják, se širokou základnou, ten má mnohem lepší stabilitu. Škoda, že už jsem takový nikde neviděl ke koupi. No a ten třínohý mi přijde zajímavý, ale stabilitu by řešil asi jen nějaký nastavitelný. I ten obyčejný by však stál za vyzkoušení, možná i ten by byl použitelný do nerovného, či svažitého terénu. Vždyť to ti japonci bestak vymysleli na ty svoje kopce. Tady jsem našel nějaký návod na výrobu dřevěného.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika