Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě



rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 179.38 (?)
6.1.2014 11:47

Jabloně, hrušeň a réva hotovo...

Pravděpodobně se jedná o dokončení zimního prořezu.Jsem zvědavý jak by řezné rány zareagovaly na mrazy,jaké v tuto dobu panují v USA(pocitová teplota má údajně spadnout k -50°C),potažmo jak by na jaře probíhalo hojení namrzlého kambia.Jste si jistí, že něco takového, nebo slabšího nedorazí už v letošní zimě i u nás-tedy příští tři měsíce?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
               
host - 178.235 (?), 17.11.2013 9:13

Chutnal jsem různé RR, ze slovácké podoblasti se mi zdají být aromaticky nejpřijatelnější.Ale mnozí už přešli na červená vína jako je Cabernet Souvignon, Moravia a pod.Vodu z nádrží ještě nevypouštím, pořád je co sázet a zalévat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Jiřina7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (883) - 141.32 (?), 17.11.2013 17:48

Včera jsem přeházela kompost a zamulčovala borůvkoviště se sedmi kanadskými borůvkami. K mulčování jsem používala staré kartony, které jsem zasypávala kůrovým mulčem. Kůry jsem neměla dostatek, musím dokoupit. Dneska u nás bylo též jasno a pěkně, nestihla jsem nic, plácala jsem se s domácími pracemi.  J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdenci - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 245.32 (?), 17.11.2013 20:01

Tak já jsem stihl udělat sádrokarton v šatně, v kuchyni položit lino a přivézt kuchyňskou linku laugh Jinak manželka sklidila poslední čerstvá rajčata ze skleníku a už zlikvidovala rostliny, aby šlo ve skleníku opět sušit prádlo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
pepa kot - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (385) - 64.250 (?), 17.11.2013 20:39

Rajčata z vlastní zahrádky= to už nevím co je od září! Ale dnes jsem si dobře zapíchal... česnek!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 1.1.2014 16:55

První jablůňka, 1.1. ostříhanásmiley.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.43 (?), 1.1.2014 18:42

Tak vy už pracujete? Já ještě čekám mrazy  ;-)))          Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 192.41 (?), 1.1.2014 18:57

Mna uz tiez svrbia noznice v rukach, ale aj na ten vinic, je to este u mna trochu priskoro. sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 5.1.2014 17:28

Jabloně, hrušeň a réva hotovolaugh!!! Ještě zlikviduju Spartana a prořežu švestku (sice termín není OK, ale je šarková, tak už se nedá na ní nic pokazit). Po Spartanu dám asi Shalimar, jak radil pan Vysloužil, ale Pohoda není ještě úplně zatracena. No, a zbývá jen čekat na to jarowink. A vlastně ještě rozšmelcovat ty větvesad. To bych zapomněl...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.219 (?), 5.1.2014 17:51

I přes ne uplně OK termín mám prořezaný 4 potřebný meruňky. Proběhl kompletní sestřih 2 jabloní na čtvrtkmenu. V čase co jsem míchal do nových vín ve sklepě čiřidla, našla moja kýbl modré skalice. Takže ještě odpoledne se míchal roztok na postřik mechu a lišejníků na kmenech stromů. Postřikovač jel hodinu v kuse, aniž tuším jestli to k něčemu bylo, první letošní oplach skalicí dostaly už i broskve. Vcelku plodný víkend. Při odjezdu v 16 hod. 9°c   frown      j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 179.38 (?), 6.1.2014 11:47

Jabloně, hrušeň a réva hotovo...

Pravděpodobně se jedná o dokončení zimního prořezu.Jsem zvědavý jak by řezné rány zareagovaly na mrazy,jaké v tuto dobu panují v USA(pocitová teplota má údajně spadnout k -50°C),potažmo jak by na jaře probíhalo hojení namrzlého kambia.Jste si jistí, že něco takového, nebo slabšího nedorazí už v letošní zimě i u nás-tedy příští tři měsíce?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika