Fotogalerie zahradních jezírek



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 144.30 (?) 
4.6.2010 16:49, zobrazeno: 65522x

Dobrý den,

tak mě tak nějak napadlo, že by nebylo marné, když si někdo chce vytvořit na zahradě jezírko a je v tomto oboru amatér jako já, kdyby se v této diskusi objevilo i pár fotek těchto jezírek. Člověk si hned lépe udělá obrázek o tom, co by se mu líbilo a pokusit se to zrealizovat. Tak pokud jsou tu fandové této myšlenky, tak prosím o nějaké to foto... Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
D.D. - (10) - 127.250 (?), 12.6.2010 12:38

Tak tady jsou nějaké fotky mého jezirka.

1
1
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?), 13.6.2010 16:58

Moc krásný, jezírko i okolí, Ella

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
D.D. - (10) - 127.250 (?), 13.6.2010 18:33

Díky za pochvalu, jezírko jsme budovali před rokem, byla to spíše totalní rekonstrukce starého jezírka které bylo jako louže a v létě plné řas.Těším se na další fotky jezírek, ať mám co obdivovat.

S pozdravem Dan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 13.6.2010 22:27

Opravdu hezké Dane Je vidět, že i na malém prostoru jde vybudovat hezké vodní dílko a strašně se tím zahrada obohatí. O vlahý vzduch, jiné druhy rostlin a živočichů  Tady ukázka našeho:

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
D.D. - (10) - 127.250 (?), 14.6.2010 6:07

Tak to je skoro jako rybíník, pěkné, jakou používáte filtraci na takového obra?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 101.154 (?), 14.6.2010 9:52

Moc hezké Dane i Konvalinko, krásná jezírka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 191.158 (?), 14.6.2010 11:01
Ten poslední snímek bych nazval "My z konce světa"! Paráda, neničí Vás to ticho? (tedy krom žab ;o). Mirek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 17.6.2010 14:01

Dane, filtraci nepoužíváme žádnou. Jezírko už má kraje hodně zarostlé a jak je trošku vidět, nad ním je ještě jedno malé, autor mínil odkalovací  Jenže mi máme přítok potůčkem přes pozemek a pokud jsou třeba lijáky, jako byly nedávno, teče hodně vody, která s sebou cestou splavuje zeminu, kůru a zbytky hnoje i hnojiv s kytek  Výsledkem je pak na nějaký ten týden voda jako kafe, než to sedne ke dnu. Je tedy zvláštní, že rybám to nevadí. No, v potoce mají to samé, nemůžou si stěžovat Na eliminaci kalů, přidávám občas enzymy pro zahradní jezírka. Víc mně trápí taková ta plovoucí špína na hladině, jelikož i odtok už zarostl, tak to volně nemůže odtékat. Manžel už uvažuje o plovoucím skimeru, který tam občas šoupne, když už to bude neúnosné. Ty rostliny z odtoku vytrhat mi přijde škoda a taky tam mají útočiště užovky před kočkama 

Mirku  jak jsem neznaboh, skoro se modlím za to, aby si někdo nechtěl postavit dům vedle nás. Já mám svoji samotu a ticho ráda, ráda poslouchám přírodu kolem a ono sem ten řev z okolí taky v pohodě doléhá, to bez obav  Tohle místo jsme si vybrali pro dům záměrně. Pokud mi chybí lidi, zajdu do vesnice a jsem zase na nějakou dobu vyléčená  Já si tu ráda kutám v zahradě jenom se svýma dvěma psiskama, dvěma kočkama a rozličným zvířectvem, co nás z okolí navštíví 

Fotka z jara- kdy ještě nebyl totálně zarostlý kytkama - potůčku přes pozemek
Fotka z jara- kdy ještě nebyl totálně zarostlý kytkama - potůčku přes pozemek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 240.241 (?), 26.9.2010 8:36

Konvalinko,

to je nadhera.Nasla jsem vas nahodne, ale jsem unesena.take jsme si zamerne vybrali maly domek za mestem, tedy kousicek, do zamestnani dojizdime auty, ale po praci je raj se vracet.Ale vase zahrada je jako z pohadky!!! jen prohlizet obrazky je prijemne!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika