Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mulčujete? Jo Lído, ono je to dobrá radawinkale když je sucho, není čím! Já letos poprvé po několika letech mulčuju. Vloni jsem neměla trávu skoro ani mezi rajčata. letos jsem dávala i na zeleninu a na rajčatech mám 20cm vrstvu. Zažívala jsem sucho několik let po sobě a letos ťuk, ťuk, sem tam i bouřka, která nás vždycky vytáhnula z toho nejhoršího srabu. Pravda, na stromy to nestačí vůbec, ale ještě je voda v potoce, tedy mám je čím zalít. Letos mám po mnoha letech v létě v zahradě kvetoucí kytky a i částečně zelený trávník. Sice minulý týden dostala zeleň šlehu, kytky už visely, keře taktéž, hortenzie ohnědly, ale včera malá bouřka, takže trochu zalito. Jasně, je to ohnědlé, poosychané, ale ještě pořád kvetoucí... Zadavateli, naprosto s váma soucítím, to je tak strašná bezmoc, že kdo nezažil, těžko si představícrying

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika