Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No, pokud se vám pupínky dělají pouze v místech krytých rukavicemi, může to být nějaká alergická reakce nebo taky např. zapaření kůže pod rukavicemi či něco podobného. Jakmile jsem četla-musí se rozškrábat... dělájí se pouze v létě... několik dnů se hojí... bohužel mě napadla ještě jedna možnost, hlavně pokud byste měla vodnaté pupínky i na kůži, která je pod rukavicí, ale i mimo rukavice a ta možnost se nazývá sametka podzimní. Bylo zde už o ní mnoho napsáno, stačí zadat do vyhledavače, sama s ní mám velice nepříjemné zkušenosti a většina populace včetně kožních lékařů o její existenci nemá ani zdání-bohužel. Přeju vám, ať to není od sametky. Ta se vyskytuje v létě, většinou až od srpna, ale tropické dny v nezvyklou dobu v letošním roce mohly její nástup urychlit. Není veliká ani celý 1mm, tak se dá pouhým okem klidně přehlédnout. M.R.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika