Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer, p.Dano děkuji Vám za pochvalu.Tak většinu kytek mám pod střechou, a ty co mám venku tak jak prší několik dní tak zase uklízím pod střechu nebo zakrývám folií.Zavlažovací truhlíky mám taky, ale jen na oknech kdy zalévám 1x týdně a když jsou velká horka tak 2x týdně, zavlažovací truhlíky nemůžete mít na dešti ty se zalévají do otvorů zespod a knoty si natáhnou vodu shora se nezalévají.Ve všech mísách, korytech a ostatních nádob musí být otvory aby voda mohla odtékat.Já mám na otvorech kamínky nebo také rozbité tašky ze střech prostě co dům dá.Také mám pod mísama podmisky, ale když prší tak je odstraním hlavně fuksie nemají rády když stojí ve vodě, ale mají rády když sem tam dostanou spršku.Také si sama míchám hlínu kompost, písek, trochu rašeliny nebo koupený substrát pro balkonové květiny nic neměřím dávám od oka, ale samozřejmě nejvíce je kompostu.Přeji Vám ať se příští rok kytičky vydaří.M.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika