Vrúbľovanie - marhule



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                  
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?) 
15.2.2020 7:17

Myslím, že mírně přeceňujete roli hardveru. Používám stejné nože jako většina účastníků na tomto fóru – nerezové nože Mikov. Brusný kámen a pastu na doleštění jsem taky koupil v ČR. U nových nástrojů používám na zabroušení i diamantový pilník z Lídlu. Nástroje desinfikuji vařící vodou nebo ohněm. U štěpování meruněk existují věci velmi důležité a málo důležité. Velmi důležité je vědět, že mi doléhají řezné plochy, pupeny jsou proti sobě a že kambium podnože a roubu má šanci na spojení (afinita, pevnost úvazku...). Je taky dost důležité ověřit si, že jsem to spojil správně. Rouby ani podnože nesmí být dehydratované. Méně důležitá je počáteční zručnost, vynikající zrak, pevná ruka, fáze Měsíce apod. Před roubováním je dobré vyzkoušet si řez na odpadním, ale zdravém, materiálu stejného druhu. Meruňka má přece jenom odlišnou strukturu než měkké dřeviny. Je tady i jedna zvláštnost. Prvé narašené pupeny jsou pouze květní. Pokud tedy použijete roub uříznutý až v březnu, má stejnou šanci na ujmutí. Ovšem nepotřebné květní pupeny se budou muset po nalití vyslepit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 62.107 (?), 15.2.2020 11:14

Děkuji za rychlou reakci. S technikami řezu, jsem se seznámil již hodně dávno, kdy z vázacího materiálu bylo k použití jen lýko. Techniku ostření, myslím si, že ovládám také slušně. Podpořil bych, svým nákupem, ikdyž malým, český solingen, nebo KDSku. Bohužel, Mikov, má ve svých nožích, velmi měkká přídržná pera, téměř u všech nožů čepele při zavírání táhnou do strany a tím dochází k poškozování ostří (strouhá střenku a přibírá příložku. V dávnověku minulého režimu, když se nože vyráběly jen z uhlíkových ocelí, docházelo ke korozi (čepel šla ohcránit, ale příložky ne, tak jejím vlivem docházelo k destrukci nože), později když přišel nerez, tak byly i příložky z nerezu, což je super, ale bohužel nebyla zvládnuta technologie kalení s podchlazením (martfrost), mám takovou kudličku, ale jen na okrasu, protože je na čepeli několik trhlin. Na straně druhé KDSka používá příložky hliníkové, což neni moc echt a na čepele uhlíkovku, která má velmi velký sklon ke korozi. U žabek obou firem, linie hřbetu čepele a střenky nenavazuje, čepel je jakoby přivřená což způsobuje určité problémy při řezu. Takovým neduhem netrpí ani ta největší šunka ROSTFREI, za jednoho Komenského. Tak jsem se poohlédl po vercajku venku. Oslovili mne dva voli z Taliánska. Velmi silná přídržná pera, nebylo nutné provádět ostření, přestože je to z uhlíkovky, tak je to co se týče koroze odolnější. Jsou sice těžší, ake pro příležitostné práce amatéra, to neni na závadu. Provedl jsem pár zkušebních řezů a jsem zatím velmi spokojen, pokud nepotkám břitem kamínek, tak to budou přeostřovat pravnuci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika