Vanilacot



milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 51.5 (?) 
4.7.2017 18:41, zobrazeno: 3521x

Konečne začala dozrievat Vanilacot prvá úroda uvidim aka bude chuťovo za par dni, jarné mrazy ju nepoškodili.



Toto je foto original šlach.stanice
Toto je foto original šlach.stanice
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Mikeš13 - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1994) - 83.84 (?), 4.7.2017 21:15

Tak na tu jsem zvědavý, pane Milane. Pak poreferujte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10084) - 70.240 (?), 5.7.2017 16:15

Spíš tam žádné nebyly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 139.17 (?), 12.7.2017 22:04

Vanilacot prvé plody zrelé tiež manželka volala iná chuť ako u Delicecot ale tiež vinikajúca chuť sladkosť 21 Brix uvidím aké budú ostatné plody až uplne zmäknú.

Vanilacot
Vanilacot
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 51.5 (?), 21.7.2017 17:06

Konečne po 2 týždňoch môžem koštovať marhulky ktoré na mňa počkali a nehnili, madarská suchá na druhý deň hnije to isté velkopavlovická tolko ospevovaná zahradkari mi volajú špatný rok malo štavy plody malé, kvasi špatné.Na mňa marhulky počkali nové odrody nehnijú po 2 tyždnoch nadhera najviac štavnata Delicecot -Vanilacot je super.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 51.13 (?), 21.6.2018 19:24

Vanilacot tiež potrebuje ešte tak 4 dni, ale už teraz je dobrá. 


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Geronimo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (388) - 1.200 (?), 26.7.2022 18:00

Poslední dva plody údajně té pravé bělomasé meruňky Vanillacot.Jako zajímavost docela dobrá, ale muj šálek kávy to není.Dužina je sladká s vůní a příchutí tropického ovoce. 

Vanillacot
Vanillacot
Vanillacot
Vanillacot
Vanillacot
Vanillacot
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 213.137 (?), 26.7.2022 18:56

Divím se, že vám tak dlouho vydržely na stromě. Mi všechny popadaly zralé na zem už to bude víc jak týden zpět. Přitom jste se zráním jiných meruněk o pár dní napřed.

S chutí souhlas, vanilla je jiná, mi ale chutná, šťavnatá výborná a vůbec nehnije nepraská po dešti ani když spadne, to se nedá o Leskorách, VP nebo maďarkách říct, u těch co setřepu spadne už shnité nebo se rozpleskne a je to okamžitě i s trávou a mravencema. Vanilla je super. yes MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Geronimo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (388) - 1.200 (?), 26.7.2022 23:23

Ony by uzrály dřív.Tříletý stromeček mám zastrčený v takové miniškoličce a je zastíněný vzrostlými švestkami.Na jaře ho šoupnu někam na slunko po některé z vyřazených švestek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika