Rozkvétání meruněk v letošním roce



host - 112.58 (?)
29.3.2014 8:35

Tak meruňky už pomalu odkvétají, ještě je jednou postříkám Horizonem proti monilioze. Ale podle předpovědi bude zase ve středu a čtvrtek mrznout, tak nevím. Středečních -2 st. jsem i díky Championu přečkal, ale čím stříkat malé plody??? Asi to už tak nechám, zdá se mi, že jsem té chemie použil až moc. A co vy, jak jste na tom?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
                     
host - 200.142 (?), 26.3.2014 21:54

A pro pana Kota : co tím chtěl básník říct, že u mě u domu je vyšší teplota než na meteostanici v Holešově, to jako podle Vás není možné nebo jak to mám chápat? Prostě okolo 6 hodin bylo 0,5 °C. Třeba mi špatně měří teploměr, nebo zrovna u nás na dvoře za oknem bylo tepleji nevím. Navíc to že na meteostanici Holešov je -3 neznamená, že to bude v celém regionu Holešovska a okolních dědinách.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
pepa kot - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (385) - 64.250 (?), 27.3.2014 6:20

 pro host x.200.142:  Nic špatného jsem nemyslel !!! Dobře jste psal ve Vašem prvním příspěvku (teplota u baráku) já chtěl jen upozornit vás i ostatní na teplotu na meteostanici v Holešově. Sestře předloni zmrzla vinice a o 30m vedle se vinici nic nestalo. Na mém pozemku jsou také rozdílné teploty než u domu a to používám kalibrované teploměry.Tak už se,,nečilte"!!! Zdraví vás i ostatní Pepa K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 155.121 (?), 27.3.2014 8:10

Dnes v HK na baráku +1,2°C a slabý šedivec. Takže OK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.172 (?), 27.3.2014 14:06
Pro Pepu K. : ja se necilim ;-) jen jsem asi nepochopil, jak jste to myslel, jsem si myslel, ze to myslite tak, ze ta teplota neni mozna, holt mam asi delsi vedeni :-D tak se mejte a at se dari :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 27.3.2014 18:50

Tak mně přeci jenom něco "zhnědlo". Tedy jen sem tam. Nejvíce je postižen menší stromek odrůdy Early orange, co Ty na to, Davide? sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 27.3.2014 19:18

Sic nejsem David, ale Goldrich úplně vpohodě a neznámá (tipnul bych si Veekot, hodně menších a lesklých plodů a chuť celkem nic moc) také a už začíná opadávat. Sázel jsem ji před cca 15 lety i s visačkou a pes ji za ni vyrval a vláčel po zahradě. A ztratila sesad.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 27.3.2014 19:21

vysoká kamenna zed (stíní)se podepsala v pozdnim nakveteni odrudy Kioto a jeste ze tak, diky tomu dnes akorad nakvetla, coz povazuji za idealni-nasledujici dny maji byt slunne a teploty i v noci OK, taskze tuk tuk, prozatim spokojenost

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.161 (?), 27.3.2014 19:58

židlochovicko- goldrich lehce chycena, dejme tomu 5 procent kvetů, broskev cresthaven, ktera už vykvetla je taky chycená, podle toho, jak vypadá bych řekl že třetina... zeptám se- může se taky broskev stříkat championem proti zmrznutí stejně jako merunka?? podle všeho by se broskev stříkat mědí po rozkvětu neměla, nebo se snad mýlím??díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 27.3.2014 21:02

No, neměla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 112.58 (?), 29.3.2014 8:35

Tak meruňky už pomalu odkvétají, ještě je jednou postříkám Horizonem proti monilioze. Ale podle předpovědi bude zase ve středu a čtvrtek mrznout, tak nevím. Středečních -2 st. jsem i díky Championu přečkal, ale čím stříkat malé plody??? Asi to už tak nechám, zdá se mi, že jsem té chemie použil až moc. A co vy, jak jste na tom?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika