Kalendář prací



host - 4.7 (?)
8.1.2014 18:16

Vy ste stary chlap, ale mozno ti mladi - odchovani na internete naozaj nikdy v knihkupetsve neboli.wink

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 18.68 (?), 8.1.2014 16:23

Jsem už starý chlap, ale "Nemám čas běžet do knihkupectví," čtu prvně v životě. Kam jinam by teda měl ten, kdo se zajímá třeba o pěstování něčeho a chce se něco zajímavého dozvědět chodit? Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.7 (?), 8.1.2014 18:16

Vy ste stary chlap, ale mozno ti mladi - odchovani na internete naozaj nikdy v knihkupetsve neboli.wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.68 (?), 8.1.2014 19:17

Je to docela možné, ale jak to čtu, tak internet asi nebude vše. Sám mám knížek o pěstování meruněk docela dost. A třeba stále hledám po antikvariátech.  Zrovna nedávno jsem si pořídil docela starou knihu Komora meruněk. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 58.114 (?), 7.1.2014 23:06

Kniha : Účinná ochrana zahradních plodin (Horák, Rod 2011, nakladatelství Grada)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4473) - 38.136 (?), 8.1.2014 16:02

No, tak nevím, ale pan tazatel z toho zde musí být docela konsternovánindecision. Takže: Meruňka není u nás původní. Ve své domovině je zvyklá na horká léta a studené zimy. Nejvíc jí vadí dlouhé a studené jaro. Raději má rychlé přechody. To právě u nás není. Takže se jí musí vytvořit vhodné podmínky. Ve vyšších polohách a severněji je to větší problém. Moje zkušenosti: Zapěstovat korunku a déle víc neřezat, nebo jen mimořádně. Stačí, když Vám ji seříznou u prodejce. Tím se trochu předejde mrtvici /soubor ne zcela jasných příčin/. Monilióza, při otevírání prvních květů a na konci opadávání květů. Ne dříve a ne později. Tenhle postřik je nezbytný. Přípravek Talent. Hnojení: Na jaře Cererit, jednou zaněkolik let dolomitický vápenec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
kema83 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (174) - 200.142 (?), 8.1.2014 18:15

KUKY děkuji :-)

Jinak na googlu jsem zadal meruňky knihy, našlo mi to knih hodně, ale vše je nedostupné. No nevím, zajdu se podívat do knihkupectví, ale pochybuju, že tam něco bude. Netušil jsem, že to bude takový problém sehnat literaturu k meruňkám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 200.142 (?), 10.2.2014 13:23

Mě by zajímalo, zda když budu na jaře stříkat kuprikolem 50 na počátku rašení a poté při opadu listů na podzim a je uvedeno, že tímto postřikem se může stříkat max. 3x za rok, zda se to nějak " nebije" s jinými měďnatými prřípravky, např. champion či horizon???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika