Big Red



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?) 
13.7.2022 16:28

Big Red stále nic. Kolem už vyrostly jiné stromy, takže se žádná efektní červeň červenat nebude. 

Big Red
Big Red
Big Red
Big Red
Big Red
Big Red
Big Red
Big Red
Big Red
Big Red
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 15.7.2022 22:27

Dnešní degustace Big Redu. Hodnocení: Pouze "sladká voda" z Escande. Podobně i Sweet Red. Srovnání s Goldrichem zní: Goldrich je meruňkovější. 

Big Red
Big Red
Big Red
Big Red
Big Red
Big Red
Sweet Red
Sweet Red
Sweet Red
Sweet Red
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 213.137 (?), 16.7.2022 21:46

To je škoda, ale taky počasí stojí za prd, jaké by byly Big red při třicítkách a teplých nocí, to už se letos nedozvíme.

Z těch pár plodů Big redu - jen jeden byl sladký celkem výraznější, 4 menší kusy,,nasládlá voda" podprůměr, a zbývá poslední větší plod, i když určitě bych ho nenazval BIG ani RED, začíná měknout.

Asi to je náročnější odrůda na teplo. MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 16.7.2022 22:38

No tedy musím konstatovat, že všechno, co jsem dneska napsal a mělo na fotce včerejší datum, bylo úplně jiné, než to, co jsem koštoval dnes. Mimo Big Red a Kompakty, to bylo stejně špatné včera i dnes. Možná se dostavil vliv deště a ochlazení. Ovšem za ten déšť jsem vděčný převelice.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika