Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

S těmi stany to je dobrý nápad, akorát se mi do něj vejde 2 letý stromek, u kterého mi na plodech ani nezáleží. 5 letý stromy a starší které by mohly celkem zaplodit by se nevešly ani do dvou stanů. Tak jak jste to myslel? indecision

Kde teda v létě kupujete meruňky když vám umrznou? Mi se doposud meruňky podařilo koupit příležitostně z jižní moravy, když jsem zkoušel přes překupníky, je to všechno nezralé nebo tvrdé, bez chuti, nebo jen transportní zatuchlina, ty z obchodů a od trhovců jsou z dovozu to samé, nedá se to jíst, prostě meruňky určené k prodeji jsou nejedlé, kdyby prodávali kvalitní, nevydržely by přepravu, skladování, hnilo by to. To samé jsou jabka ze super hyper, tento rok úplná chuťová katastrofano. MH

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika