Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, mám takový dotaz. Můj pozemek je už téměř celý osázený stromy, a zbývá mi jedno z posledních míst, kam můžu umístit nějaký stromek. Bohužel místo je odkryté ze severu a vždy na jaře a na podzim tady velice fouká. Mezi baráky je jakási průrva a přímo na toto místo fouká asi nejvíc, prostě je tam průvan pořád. Slunce sem v létě svítí od rána až do cca 16.00. Půda je zde úrodná, všechny stromky co jsem vysadila prosperují velice dobře. Pozemek je 250mnm v polabí. Proto se chci zeptat, jestli existuje třeba nějaká odolnější meruňka, nebo i jiný druh, který by se hodil do "průvanu" :-) Určitě bych volila semenou podnož, když to bude obr strom, tak mě to nevadí, ba naopak. Děkuji za případnou odpověď

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika