Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj, s tím tvrzením že bez chemie to nejde nemůžu souhlasit. Mám na zahradě 3 stromky meruněk, co to je za odrůdy netuším, protože tam všechny už byly když jsem zahradu koupil. Jedna má odhadem 15-20 let, druhá tak 10 a třetí rok, nově zasazená. Každý rok máme pravidelně větší úrodu než dokážeme sníst nebo zavařit, hromada toho shnije na zemi. Nikdy jsem nestříkala ni stříkat nebudu a s nemocemi nemám problém, nikdy. Ono je to dost možná hodně o poloze a především půdě a odrůdě. Bohužel s odrůdami nemůžou sloužit. Jinak jsme na hodně lílovitém svahu JZ 220mnm. Daří se tady i vínu, ale to stříkat naopak musím. Pokud by si někdo chtěl odebrat rouby, není problém se domluvit, jsem ze Zdounek na Kroměřížsku.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika