Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ona to nebude chyba odrůdy, nýbrž chyba prodejců.Ti si nejsou schopni zajistit důležité informace (původ, odolnost k chorobám a klimatickým podmínkám atd).Například na podzim jsem se zajímal o pozdní meruňku Anegat, jenže prodejce trval na tom, že je to odrůda raná, zrající začátkem července.Jenže ona začátkem července zraje ve Francii, na jižním Slovensku, koncem července, tady nejdřív začátkem srpna.Proto jsem si jí nekoupil a místo ní jsem si vybral raději tu prastarou Luizetu, která patří mezi tři nejpřízpůsobivější odrůdy k podminkám prostředí, kvete o něco později a je vhodná na pálenícool.Taky chci vyzkoušet jestli je lepší než Maďarská nejlepší (Hungarian beste)wink,nebo jestli se nejedná o jednu a tu samou odrůdu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika