Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Máme na zahradě meruňku u které neznám název odrůdy. Několik let jsem si myslel, že by mohlo jít o Leskoru, ale tento rok už o tom pochybuji, podle vícero znaků mi to neklape. Jak je na tom Leskora s velikostí plodů? V roce 2015 jsme měli přeplozeno, malé meruňky-  myslel jsem že to je ten důvod. 2016 a 17 vše pomrzlo v dubnokvětnu. A letos plodů tak akorát, ale zase malé.

Sice nezalévám, ale strom už bude mít cca 12-14 let, takže by to pro něj nemusel letos být takový šok, jako třeba pro broskev Favoritu Morettini, která má v současné chvíli velikost třešní :-(

Pokud to, co mám, Leskora není, jakože asi není, pak si ji asi pořídím na uvolněné místo po staré vykopané jabloni. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika