Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mohu z vás ještě vytáhnout pár rozumů? Jak jste radil malý gril soudek, kde dnes rozděláte oheň. Jeden takový jsem sehnal a od tchána mám i pár briket. Jakmile jej naládujete briketami, budete topeniště (rošt) budete ještě nějak přikrývat, aby brikety jen doutnaly? Nebo to dáte kus od stromu? Na kýble s uhlíky (budu pálit větve z ořezávky) budu dávat totiž ještě plech s jen malou škvírou a zatížím kamenem, aby uhlíky jen doutnaly a nezažehly plamen který by mi spálil strom.

Zatím meruňky vypadají v pohodě. Poslední 2 dny u nás bylo nad ránem jen lehce pod 0, kolem každé meruňky jsem navíc poskládal cca 100-150 litrů vody v nejrůznějších bečkách, kyblíkách atd. Takže teď jen přežít dnešní poslední (a nejhorší) mrazivou noc.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika