Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To, že máme na meruňky, broskve apod. okrajové podmínky je mi jasné.  Když jsem se v nedalekém zahradnictví ptala na mandli(neb příbuzní ve Skalici ji mají... no, taky mají vinohradwink) prodavačka jen protočila oči: u vás? No to ani náhodou...cheeky Ale momentálně to není o tom: jeden rok není, další je. Vloni to zmrzlo na jaře v květu, letos broskev už v zimě a zbytek ovoce nejspíš v pondělí, nejpozději v páteknoA jelikož si umím spočítat, že mi nakonec vždycky nějaké roky budou chybětwink nemám už chuť mávat rukou nad promarněnými léty marnou snahou, něco si vypěstovatnoA nejvíc mne prudí(slušně řečenowink) že se s mužem snažíme dělat pro životní prostředí co nejvíc(třídíme odpad, hnojíme organicky, používáme eko prostředky v domácnosti, topíme ekologicky...) a nemáme stejně šanci to ovlivnit...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika