Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ten stromek mi přijde ořezaný perfektně. Obalení kmene nepůsobí na snímku moc dekorativně (asi ho zapomněli sundat), ale stromku absolutně neublíží.
   Mně spíš zaráží jiná věc. Autor článku píše o zvýšené potřebě předjarního řezu.  Ve stejnou dobu je zřejmě ostříhán i stromek na fotce. Já - alespoň v naších podmínkách - na meruňku této velikosti v předjaří zásadně nesahám. Při dopstatečném růstu není k předjarnímu řezu žádný důvod. První zásah nůžkami provádím až v době květu případně po něm.
    Soudím, že článek pojednává o produkčních sadech, kde z časových důvodů nestihnou dodržet ideální termín řezu - začnou v únoru, skončí v červnu (podobně jako v švestkových sadech R. Jelínek ve Vizovicích). Zahrádkáři by se ale podle toho řídit neměli.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika