Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já osobně jsem rád za takové informace, pane Mikeši a jsem zvědavý, jestli ty plody Carmen někdo sežene. Odpověď na otázku, co mně zmrzlo a co ne, jsem už dával. Nezmrzly stromy v blízkosti obytného domu a to VP, Goldrich, Veharda, Marlen, Ceglédi Óriás. Dále mají něco málo Leskory, Ledana, Lejuna, Lenova, Sprin Blush, Big Red, Kioto, Bergarouge, Bergeron, Bebeco, Veselka. Nejvíc mě zklamal Orangered, jehož veškerá, bohatá násada opadala až asi za čtrnáct dnů, přitom nejevila žádné známky mrazového poškození. Zklamaly jako vždy i Sundrop, Harcot, Harogem, Early Orange, dále Bergeval, Tomcot, Shamade, Veecot, Pinkcot, na víc si teď nevzpomenu. U Bebeca a San Castresse jsou plody nějaké moc malé, tak nevím, jak to s nimi nakonec dopadne. Přidávám fotky současného vybarvení raných odrůd.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika