Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravim Vas, ja som v podstate doteraz ziadne ranne marhule nejedol. Na Radku uz pri dome miesto neostalo, lebo by mi potom stromceky vrhali tien, na moje oblubene rajciny. Verim vam ze je to dobra odroda, a ked sa mi osvedci pestovanie marhul aj na mojej vetsej zahrade, tak ju tam mozno vysadim alebo pristepim. U nas v dobe kvetu marhul, posledne 7 roky nebol ziaden mraz, predtym som to nesledoval tak neviem. Takze dufam ze to takto bude pokracovat dalej.

Je mi velmi sympaticka vasa snaha otestovat u vas v podstate skoro vsetky druhy marhul, ja takyto zapal nemam, mozno aj preto lebo u nas na dedine nebolo zvykom pestovat marhule. Aj ked ani hrozno sa tu nepestovalo, a to ma uchvatilo viac. Majte sa pekne, budem nadalej citat vase postrehy z pestovania.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika